~0 veri kaybı ile Kurumsal Sınıf Bulut Tabanlı

Felaketten Kurtarma ve İş Sürekliliği

2xProtect’in güvenilir veri merkezi altyapısı ve

Zerto teknolojisinin gücü ile kurumsal sınıf felaketten

kurtarma ve iş sürekliliği servisi

Ön Yatırım Yok

Kullandığın Kadar Öde

Süper Hızlı Replikasyon

Bulut Tabanlı Felaketten Kurtarma & İş Sürekliliği

Günümüz ekonomisinde işletmeler geleneksel ve pahalı Felaketten Kurtarma ve İş Sürekliliği yöntemlerine alternatif arıyor. En popüler alternatif, şirketlerin kullanıma göre ödeme yaptığı bulut tabanlı felaketten kurtarma ve ş sürekliliği hizmetleridir.

Gelecek, Bulut Modelde!

Artan sayıda şirket şimdi geleneksel Felaketten Kurtarma ve İş Sürekliliği çözümlerinin yüksek ön yatırım, ön görülmeyen gizli maliyetler ve yüksek operasyon maliyetleri nedeni ile daha uygun maliyetli, ön yatırım gerektirmeyen, maliyet açısından ön görülebilen, herhangi bir ölçekte projeye başlanabilmesi, ölçeklenebilir olması ve en önemlisi daima güncel ve birçok kişinin güncel bilgi ve deneyimi ile yönetilen bulut tabanlı felaketten kurtarma ve iş sürekliliği platformlarını tercih etmekteler.

Eğer yakın veya uzun dönemde felaketten kurtarma ve iş sürekliliği çözümleri düşünüyorsanız bizimle temasa geçebilirsiniz. Size bu konudaki tecrübelerimizi paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Ayrıca kurgulamak istediğiniz senaryolar var ise ister işletmeniz ortamında ister 2xprotect’in LAB ortamında canlandırabiliriz.

2xProtect’in Avantajları

İleri düzey veri yönetimi platformu

2xProtect, dijital sermayenizi (verilerinizi) kaos ve karmaşıklık yaşamadan çok daha partik ve güvenilir biçimde minör, majör ve kasıtlı tehditlere karşı korur. Tek yapmanız gereken istedğiniz servisi ve hizmet kalitesini belirlemeniz.

Esnek servis mimarisi

İhtiyacınıza yönelik doğru servislerini veya hizmet kalitesini tercih edebilirsiniz. 2xProtect’in bulut veri koruma çözümlerini ister İstanbul ister İzmir ver merkezleri üzerinden kullanabilirsiniz.

Çoklu Perspektif ile çözüm

Ürün değil, çözüm sağlıyoruz. Mşterimiz DR/BC projesinde en iyi sonucu elde edebilmesi için çoklu perspektif modeli ile çözüm sağlıyoruz.

2xProtect daima aktif

Donanım, yazılım ve diğer tüm bileşenler 24*7 çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Altyapımız 99.9+ SLA sağlar. Ayrıca Tüm yapımız Software Defined Data Center mimarisi ile oluşturulduğu içn kesinti yaşamadan ölçeklenebilir yapıya sahiptir.

Ölçeklenebilir servis mimarisi

2xProtect’in çözümlerini ister küçük ister büyük ölçekte kullanmaya başlayabilir daha sonra dilediğiniz gibi ölçeklendirebilirsiniz. Herhangi bir alt veya üst sınırı yoktur.

Pro-Aktif izleme ve aksyon planları

Müşteriye sağlanan servisler  Pro-Aktif olarak 7*24 izlenir ve bir durum oluşması halinde en geç 2 saat içinde müdahale edilir ve aksiyon planı uygulanır.

Donanım bağımsız ve esnek servis

2xProtect altyapısı ve Zerto teknolojisi tamamen yazılım tabanlıdır. Herhangi bir donanım ve/veya markaya bağımlı değildir. 2 saat içinde istediğiniz ölçekte kullanmaya başlayabilirsiniz

Kesintisiz replikasyon (Snapshot kullanmaz)

Zerto, replikasyon için sanal sunucu ile disk arasındaki veri yollarını kullanır, bu sayede snapshot kullanmaz ve sistemlerde yavaşlığa neden olmaz, Zerto’nun büyük avantajlarından biridir.

30 güne kadar 5 saniye aralıklar ile kurtarma noktası

30 güne kadar 5 saniye aralıklar ile veri koruma sağlar, bu süre Zerto Yedekleme ile birleştirilirse verilerinizi kısa dönem dışında uzun dönemde korumanızı sağlar.

Ön yatırım  yok, Gerçek kullanıma dayalı fiyatlandırma

Zerto Replikasyon hizmeti dahil tüm 2xProtect servislerini ön yatırım yapmadan kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullandığınız servisler her ay gerçek kullanıma göre fiyatlandırılır.

20 kata kadar daha hızlı replikasyon!

SilverPeak SD-WAN ve WAN Optimizasyon servisimiz replikasyon hızınızı 20 misliye kadar arttırır. gelişmiş özellikleri sayesinde zorlu SLA hedeflerine ulaşmanızı sağlar.

Çeşitli erişim bağlantıları

2xProtect, Test ve acil durumlarda sistemlere erişim ihtiyacınız için birden fazla erişim seçeneği sunar. Bunları bazıları SD-WAN, SSL VPN, IPSec VPN (L2, L3) veya VXLAN (Birden fazla vlan’ı taşımak için) bağlantısıdır.

Çeşitli veri depolama seçeneği

Korumak istediğiniz sunucuları NL-SAS, Tier veya tamamen flash depolama çözümleri üzerinde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi ölçeklendirebilir veya çeşitli depolama katmanları arasında taşıma yapabilirsiniz.

Birkaç tıklama ile Test ve Doğrulama

2xProtect platformuna replike ettiğiniz sunucularınızın doğruluğunu canlı sistemleri etkilemeden dilediğiniz zaman birkaç tıklama ile test edebilir ve belgeleyebilirsiniz. Mörfiler işinize engel olmasın!