2xProtect Ofis 365

Veri Koruma ve Kurtarma Servisi

 

Ofis 365 verilerinizi, veri bozulması ve

kasıtlı tehditlere karşı koruyun!

Neden 2xProtect?

2xProtect, yüksek deneyim ve uzmanlığı sayesinde işletmelerin ihtiyaç duyacağı modern ve kurumsal düzeyde bulut altyapıları, veri koruma ve iş sürekliliğini servis olarak sunan bir teknoloji şirketidir.

İşletmeler 2xProtect ‘in servislerini ister kendileri ister  kısmi veya tamamen 2xProtect tarafından yönetilmesini talep edebilirler.

Bulutumuzla yalnız değilsiniz, tüm servisler 7*24 Pro-Aktif olarak izlenir, ayrıca işletmeler acil durumlar için 7*24 2xProtect ile temasa geçebilirler.

Ofis 365 ‘in sorumlulukları!

Microsoft, Ofis 365 servisinin daima aktif ve kullanabilir olmasını sağlar. Örneğin Microsoft majör felaketlere karşı Ofis 365 verilerini başka bir veri merkezilerine anlık olarak çoğaltır (replike eder) ancak bu işlem yedekleme yerine geçmez. Yani eğer kötü niyetli kişi/ler tarafından hesabınız silindiyse veya bazı eski e-postalarınız bozunduysa Ofis 365 buna karşı koruma sağlamaz. Bu gibi durumların sorumluluğu tamamen işletmeye aittir.

2xProtect ile Ofis 365 verilerin korunması

2xProtect, Veeam veya IBM Spectrum Protect Plus gibi alternatif veri koruma çözümleri ile Ofis 365 verilerinizi ihtiyacınıza yönelik korumanızı sağlar.

2xProtect ‘in esnek, güvenli ve güvenilir altyapısı Ofis 365 gibi önemli verilerinizi uzun yıllar güvenle korumanızı ve dilediğiniz zaman erişmenizi sağlar.

Detaylı bilgi için aşağıdaki kıyaslama görselini inceleyiniz.

Destek hizmetleri

2xProtect, bütün servisleri için esnek destek paketi sunar. İşletmeler esnek servis paketlerini ihtiyaçlarına yönelik tercih edip, şekillendirebilirler.

 

Destek paketleri hakkında detaylı bilgi için lütfen satış sorumlusu uzmanlarımız ile temasa geçiniz.

Birebir tanıtım

Uzak bağlantı üzerinden detaylı tanıtım, canlı demo ve tüm sorularınız için kaydınızı hemen yapabilirsiniz.