Hibrit Veri Koruma ve Kurtarma

2xProtect’in güvenilir veri merkezi altyapısı ve

ARCServe teknolojisinin gücü ile esnek, ölçeklenebilir ve güvenilir

hibrit veri koruma servisi.

Minör, majör ve kasıtlı tehditlere karşı risk almayın!

Daha Uygun Maliyet

Kullandığın Kadar Öde

Süper Hızlı Replikasyon

Gelecek, bulut modelde

Artan sayıda şirket şimdi geleneksel lokal yedeklemenin sahip olduğu hızı bulut yedeklemesinin güvenliği, maliyet etkinliği ve ölçeklenebilirliği ile birleştirmeyi tercih ediyor.

Lokal model ile bulut modelinin bileşimine hibrit yedekleme denir. Bu çözüm, geleceğin vizyon sahibi işletmelerinin tercih ettiği BT yaklaşımı haline gelmektedir.

Yedekleme ve felaketten kurtarma stratejiniz var mı? Stratejileriniz büyüyen yasal gereksinimleri ve denetim gereksinimlerini karşılıyor mu?

Veri depolama, yedekleme, felaketten kurtarma ve iş sürekliliği uzmanlarımız size yardımcı olmaya hazırdır. Yüksek bilgi, tecrübe ve yenilikçi teknolojilerin kombinasyonunun işiniz için nasıl bir dünya yaratacağını öğrenmek için bize ulaşın.

2xProtect’in Avantajları

İleri düzey veri yönetimi platformu

2xProtect, dijital sermayenizi (verilerinizi) kaos ve karmaşıklık yaşamadan çok daha partik ve güvenilir biçimde minör, majör ve kasıtlı tehditlere karşı korur. Tek yapmanız gereken istedğiniz servisi ve hizmet kalitesini belirlemeniz.

Esnek servis mimarisi

İhtiyacınıza yönelik doğru servislerini veya hizmet kalitesini tercih edebilirsiniz. 2xProtect’in bulut veri koruma çözümlerini ister İstanbul ister İzmir ver merkezleri üzerinden kullanabilirsiniz.

Çoklu Perspektif ile çözüm

Ürün değil, çözüm sağlıyoruz. Mşterimiz DR/BC projesinde en iyi sonucu elde edebilmesi için çoklu perspektif modeli ile çözüm sağlıyoruz.

2xProtect daima aktif

Donanım, yazılım ve diğer tüm bileşenler 24*7 çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Altyapımız 99.9+ SLA sağlar. Ayrıca Tüm yapımız Software Defined Data Center mimarisi ile oluşturulduğu içn kesinti yaşamadan ölçeklenebilir yapıya sahiptir.

Ölçeklenebilir servis mimarisi

2xProtect’in çözümlerini ister küçük ister büyük ölçekte kullanmaya başlayabilir daha sonra dilediğiniz gibi ölçeklendirebilirsiniz. Herhangi bir alt veya üst sınırı yoktur.

Pro-Aktif izleme ve aksyon planları

Müşteriye sağlanan servisler  Pro-Aktif olarak 7*24 izlenir ve bir durum oluşması halinde en geç 2 saat içinde müdahale edilir ve aksiyon planı uygulanır.

Hibrit veri koruma

ve kurtarma

İşletme içinde çok daha hızlı veri koruma ve geri yükleme sağlar, ayrıca majör durumlara karşı yedeklenen verilerin bir kopyasını 2xProtect’in bulut depolama alanına saklar.

Donanım bağımsız

ve esnek

2xProtect altyapısı ve ARCServe teknolojisi tamamen yazılım tabanlıdır. İstediğiniz ölçekte hemen başlayın, gelecekte istediğiniz gibi ölçeklendirin!

Bulut/Hibrit için

optimize edilmiş

Kaynaktan itibaren veri tekilleştirmesi ve güçlü sıkıştırma ile daha büyük verilerinizi daha küçük alanlara yedek almanızı sağlar, ayrıca dış ortama yapacağınız raplikasyonu çok daha hızlandırır.

Veri korumayı

basitleştirir

Tek ortam üzerinden sanal, fiziksel, Windows, Linux vb. ortamları çok daha pratik biçimde korumanızı sağlar. Ayrıca P2P, P2V, V2V ve V2P ortamlarını destekler.

Geniş uygulama

desteği

2xProtect, ARCServe teknolojisini kullanarak Microsoft, Linux, Unix, MS SQL, MS Exchange, MS SharePoint, Oracle, SAP, SAP HANA vb. İşletim sistemleri ve uygulama ortamlarınızı korur.

Çoklu senaryo

desteği

İster işletme içinde aldığınız yedeğin bir kopyasını 2xProtect ortamına gönderin ve sanallaştırma ortamında açılmak üzere hazırda bekletin, yada uygun maliyetli depolama alanında sadece saklayın

Hibrit veri korumada

maksimum güvenlik

Yedek aldığınız tüm veriler kaynaktan itibaren belirleyeceğiniz özel anahtar ile şifrelenerek hem işletme içinde hem de 2xProtect’in bulut ortamında güvenli biçimde saklanır.

Plan bazlı veri

koruma politikaları

2xProtect platformuna replike ettiğiniz sunucularınızın doğruluğunu canlı sistemleri etkilemeden dilediğiniz zaman birkaç tıklama ile test edebilir ve belgeleyebilirsiniz. Mörfiler işinize engel olmasın!