EMC RecoverPoint for VM

 

Kesintisiz Veri Koruma

İşletmeye Özel Fiziksel Sunucular

İşletmeye Özel Sanal Veri Depolama

%100 Opex (Ön yatırım gerektirmez)

%100 Yönetilen Hizmet

Neden EMC RecoverPoint for VM?

Eğer sadece VMware ortamı kullanıyorsanız ve üzerindeki sanal sunucuları dış ortama SIFIR’ a yakın veri kaybı ile korumak ayrıca acil durumda kaldığınız yerden çalışmaya devam etmek istiyorsanız RecoverPoint ‘i tercih edebilirsiniz.

EMC RecoverPoint for VM esnek lisanslama modeline sahiptir, işletmeler ihtiyaçlarına uygun lisanslamayı tercih edebilir ve maliyet avantajı sağlayabilirler.

Neden 2xProtect?

2xProtect, yüksek deneyim ve uzmanlığı sayesinde işletmelerin ihtiyaç duyacağı modern ve kurumsal düzeyde bulut altyapıları, veri koruma ve iş sürekliliğini servis olarak sunan bir teknoloji şirketidir.

İşletmeler 2xProtect ‘in servislerini ister kendileri ister  kısmi veya tamamen 2xProtect tarafından yönetilmesini talep edebilirler.

Bulutumuzla yalnız değilsiniz, tüm servisler 7*24 Pro-Aktif olarak izlenir, ayrıca işletmeler acil durumlar için 7*24 2xProtect ile temasa geçebilirler.

Kesintisiz veri koruma!

RecoverPoint for VM snapshot kullanmadan kesintisiz veri koruma sağlar. Bunun avantajı ise işletmeler büyük kapasiteli ve yoğun çalışan sunucularını 7*24 hiçbir performans sorunu yaşatmadan SIFIR ‘a yakın veri korumalarını sağlar.

Jurnal özelliği

EMC RecoverPoint for VM jurnal özelliği ile çalışır. Jurnal korunan veriler için belirli aralıklar ile geri dönüş noktası oluşturur. Bunu birkaç parametreye göre ayarlayabilirsiniz. Örneğin her 5 saniye den bir geri dönüş noktası oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Bunu ihtiyacınıza göre değişebilir ve ayarlayabilirsiniz.

Mörfilere son!

Test edin ve belgeleyin, hepsi bu kadar!

2xProtect, DR projenizi 3 tür senaryoda test etmenizi sağlar.

1. Kapalı Ağ içinde birebir test (belirli veya tümü)

2. Farklı veya aynı ağ içinde test (belirli veya tümü)

3. Gerçek test, belirli veya tüm sunucular DR dan aktif edilir ve daha önce planlanan ağ üzerinden çalışır. Gerçek testte tüm sunucular DR da aktif olduktan sonra ana veri merkezine ters replikasyonu başlar ve test bitince veri kaybı olmadan tekrar ana veri merkezi üzerinden devam edilir.

Şimşek hızında replikasyon

Zorlu RPO hedefleri hiç bu kadar kolay olmamıştı!

 

2xProtect, Silver Peak ‘in yetkin iş ortağı olup SD-WAN ve WAN Optimizasyon çözümlerini hizmet olarak sunar. İşletmeler DR projelerinde Silver Peak ‘i tercih ederek çok daha büyük verilerini çok daha hızlı replike edebilir ve zorlu RPO hedeflerini elde etmelerini sağlar. Silver Peak ayrıca SD-WAN özelliği sayesinde birden çok WAN hattını aynı anda aktif kullanmanızı sağlar, bu sayede 2 nokta arasındaki bağlantı SLA oranı 99,99+ ‘a kadar ulaşır.

Gelişmiş Ağ bağlantıları

2xProtect, İşletmelerin kurumsal sınıfı felaketten kurtarma ve iş sürekliliği ihtiyaçları için aşağıdaki gelişmiş ağ bağlantılarını sağlar:

 

1. Layer 2 (VXLAN-EVPN, NSX)

2. Layer 3 (IPSec, SD-WAN, NSX)

3. SSL VPN (2 faktör güvenlik ile)

4. WAN Optimizasyon

5. Gelişmiş 4G çözümleri (L2, L3)

Yönetilen Hizmet: 7*24 Pro-Aktif yönetim ve izleme

Hayata geçirilecek DR projesi ilk günden itibaren 2xProtect ‘in deneyimli veri yönetimi uzmanları tarafından titizlikle kurgulanır, projelendirilir ve hayata geçirilir, ardından ilerleyen süre içinde daima en iyi sonuç için optimize edilir.

2xProtect acil durum planlarını daha önceden belgeler ve tüm senaryoları işletme ile ilk aşamada 2-3 defa pratik kazanılması açısından uygular. Bu süreç her 6 aydan bir tekrarlanır.

Destek hizmetleri

2xProtect, bütün servisleri için esnek destek paketi sunar. İşletmeler esnek servis paketlerini ihtiyaçlarına yönelik tercih edip, şekillendirebilirler.

 

Destek paketleri hakkında detaylı bilgi için lütfen satış sorumlusu uzmanlarımız ile temasa geçiniz.

Birebir tanıtım

Uzak bağlantı üzerinden detaylı tanıtım, canlı demo ve tüm sorularınız için kaydınızı hemen yapabilirsiniz.