Enterprise Storage as a Service

– Şirket içinde (Op-Prem) veya bulutta

– SIFIR ön yatırım (%100 OPEX)

– Tamamen yönetilen hizmet

– %100 SLA garantisi

Herhangi bir veri türü. Herhangi bir protokol.
Herhangi bir yer. İstediğin zaman.

Blok, dosya ve nesne depolama. NFS, CIFS, FC, iSCSI, iSER, S3, Swift protokolleri. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir depolama çözümü oluşturun. Tesis içinde veya bulutta. İstediğiniz kapasite ile başlayın, gelecekte dilediğiniz gibi ölçeklendirin. Zorlu rekabet şartlarında çok daha esneklik ve maliyet avantajı sağlar.

Kurumsal Sınıfı Veri Depolama

Sadece kullandığınız kadar ödeyin.

Modern bir depolama sisteminden beklediğiniz kurumsal düzeyde özellikler edinin: anlık görüntüler, yüksek kullanılabilirlik, yansıtma, özel kaynaklar, güvenlik ve daha fazlası. Sadece kullandığınız kadar ödeyin.

Çok kiracı verimliliği (Multi-Tenant)

‘Gürültülü komşulardan’ izolasyon.

Zadara’yı kullanarak çok kiracılı bir ortamın tüm verimliliğinin tadını çıkarırken, aynı zamanda “gürültülü komşu” probleminden etkili bir izolasyon elde edersiniz. Çünkü Zadara ile paylaşılmış değil paylaşılmamış kaynaklara sahip olursunuz.

Kurumsal SAN özellikleri.

Zadara, anlık görüntüler, çoğaltma, çok bölgeli yüksek kullanılabilirlik, çevrimiçi toplu taşıma, Thin provisioning ve daha fazlasını içeren kurumsal düzeyde özellikler sunar. Ve tüm bu gücü uygun bir bulut tabanlı pakette veya tesis içinde (On-Prem) elde edersiniz.

%100 SLA garantisi.

Depolama sisteminin durumu Pro-Aktif olarak üreticinin deneyimli uzmanları tarafından 7*24 izlenir ve bir arıza oluşması durumunda anında müdahale olunur.

Donanım arızası, güncelleme ve diğer işlemler doğrudan üretici tarafından sağlanır. İşletmeler ana faaliyet konularına risk almadan odaklanmalarını sağlar. Üretici depolama sisteminin çalışırlığını %100 garanti eder.

Birebir tanıtım

Uzak bağlantı üzerinden detaylı tanıtım, canlı demo ve tüm sorularınız için kaydınızı hemen yapabilirsiniz.