Veeam Cloud Connect Replication

Tesis içinde kullandığınız Veeam’i 2xProtect’in güvenli bulut

tabanlı felaketten kurtarma servisi ile majör durumlara karşı

genişletin, acil durumda kaldığınız yerden devam edin!

Veeam Cloud Connect Replication

Veeam, Cloud Connect Replication özelliği ile işletmelerin acil durum ve iş sürekliliği ihtiyacını çok daha basit, güvenli ve güvenilir hale getirmiştir.

İşletmeler ister aktif olarak Veeam kullanıcı olsun veya olmasın bu hizmeti ön yatırım yapmalarına gerek kalmadan bir iş günü içinde kullanmaya başlayabilirler. Tek yapmanız gereken Veeam yazılımını 2xProtect ‘in bulut tabanlı felaketten kurtarma servisine entegre etmeniz.

Neden 2xProtect?

2xProtect, yüksek deneyim ve uzmanlığı sayesinde işletmelerin ihtiyaç duyacağı modern ve kurumsal düzeyde bulut altyapıları, veri koruma ve iş sürekliliğini servis olarak sunan bir teknoloji şirketidir.

İşletmeler 2xProtect ‘in servislerini ister kendileri ister  kısmi veya tamamen 2xProtect tarafından yönetilmesini talep edebilirler.

Bulutumuzla yalnız değilsiniz, tüm servisler 7*24 Pro-Aktif olarak izlenir, ayrıca işletmeler acil durumlar için 7*24 2xProtect ile temasa geçebilirler.

Self-Servis test

İşletmeler 2xProtect ortamına çoğalttıkları sunucuları istedikleri zaman test edebilirler. Bu işlem doğrudan işletme tarafından uygulanabilir veya 2xProtect ‘in uzman eşliğinde gerçekleştirilebilir.

2xProtect, işletmelerin Veeam ile gerçekleştireceği felaketten kurtarma ve iş sürekliliği projelerini acil durumlar için belgeler ve en az 6 aydan bir işletme ile pratik olması açısından uygular.

Gelişmiş Ağ bağlantıları

2xProtect, İşletmelerin kurumsal sınıfı felaketten kurtarma ve iş sürekliliği ihtiyaçları için aşağıdaki gelişmiş ağ bağlantılarını sağlar:

1. Layer 2 (VXLAN-EVPN, NSX)

2. Layer 3 (IPSec, SD-WAN, NSX)

3. SSL VPN (2 faktör güvenlik ile)

4. WAN Optimizasyon

5. Gelişmiş 4G çözümleri (L2, L3)

Yönetilen Hizmet: 7*24 Pro-Aktif yönetim ve izleme

Hayata geçirilecek DR projesi ilk günden itibaren 2xProtect ‘in deneyimli veri yönetimi uzmanları tarafından titizlikle kurgulanır, projelendirilir ve hayata geçirilir, ardından ilerleyen süre içinde daima en iyi sonuç için optimize edilir.

2xProtect acil durum planlarını daha önceden belgeler ve tüm senaryoları işletme ile ilk aşamada 2-3 defa pratik kazanılması açısından uygular. Bu süreç her 6 aydan bir tekrarlanır.

Destek hizmetleri

2xProtect, bütün servisleri için esnek destek paketi sunar. İşletmeler esnek servis paketlerini ihtiyaçlarına yönelik tercih edip, şekillendirebilirler.

Destek paketleri hakkında detaylı bilgi için lütfen satış sorumlusu uzmanlarımız ile temasa geçiniz.

Birebir tanıtım

Uzak bağlantı üzerinden detaylı tanıtım, canlı demo ve tüm sorularınız için kaydınızı hemen yapabilirsiniz.