İşletmelerin kullandığı her bir sunucunun kendine özel karakteri vardır. Örneğin, bir dosya sunucusu ile bir veri tabanı sunucusu aynı karaktere sahip değildir. Sizin bir dosya sunucusunu günde bir kez yedek almanız yeterli olabiliyorken, bir veri tabanı sunucusunu neredeyse kesintisiz olarak her türlü riske karşı korumanız gerekir. Hybrid Protection+ ‘ın bazı temel avantajları aşağıdaki gibidir:

  • Ön yatırım gerektirmeden tek bir çözüm kapsamında hibrit veri koruma!
  • İstediğiniz ölçekten başlayın, gelecekte dilediğiniz gibi ölçeklendirin.
  • Yönetilen hizmet kapsamında verilerin geri dönüşleri için 100% garanti verilir.

Hybrid Protection+ bir hibrit veri koruma hizmetidir.

VERİ KORUMA TEKNOLOJİSİ

Kesintisiz

Koruma

Periyodik

Koruma

Maliyetinizi %60

ve üzeri düşürün

Kurulum Yönetimi

Tesis içi

Hybrid Protection+ hizmeti ile tesis içi hibrit veri koruma ihtiyacınızı ön yatırım gerektirmeden aylık modelde yönetilen hizmet olarak sunalım. Biz yönetelim, 100% geri dönüş garantisi verelim.

Hibrit

Verilerinizi tesis içinde periyodik ve kesintisiz olarak koruyabilir ayrıca majör durumlara karşı 2xProtect ‘in hazır bulut platformuna çoğaltma yapabilirsiniz. Üstelik ön yatırım gerektirmeden ve istediğiniz ölçekte başlayarak!

Bulut

Hybrid Protection+ hizmeti kapsamında bulut ortamında kullandığınız sanal sunucularınızı periyodik ve kesintisiz olarak aynı bulut içinde koruyabilir, ayrıca farklı bulutlar arası çoğaltma yapabilirsiniz.

Periyodik Veri Koruma

2xProtect, işletmelerin periyodik (Snapshot tabanlı) veri koruma ihtiyaçlarını modern ve ön yatırım gerektirmeyen Hybrid Protection+ hizmeti kapsamında sağlar.

Hybrit Protection+ hizmeti, IBM Spectrum Protect Plus ve Cohesity teknolojilerini kullanarak kurumların ve işletmelerin kurumsal verilerini her türlü riske karşı korumalarını sağlar. Periyodik veri çözümlerimiz hakkında aşağıdaki sayfaları inceleyiniz.

Kesintisiz Veri Koruma

Hybrid Protection+ hizmeti, işletmelerin kurumsal verilerini kesintisiz olarak korumalarını ve acil bir durum olması halinde 15 dakika gibi kısa bir sürede kaldıkları yerden çalışmalarını sağlar. Bu çözüm 2xProtect hizmetleri kapsamında sağlanır ve uçtan uca 360 °çözüm sunar, bu sayede artık sizin ağ bağlantıları vb. konular ile ilgili hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmaz.

Kesintisiz veri koruma çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki iki çözümümüzü inceleyiniz.

Hybrit Protection+ ile maliyetinizi %60 ve üzeri düşürün!

Hybrid Protection+, işletmenizin periyodik ve kesintisiz veri koruma ihtiyacını tek bir platform üzerinden sağlarken maliyetlerinizi %60 ölçeğinde azaltır.

Tek yapmanız gereken bize ihtiyacınızı belirtmeniz. Kapsam belirlendikten sonra gereksinimler 2xProtect ‘in uzman ekibi tarafından belirlenir, hazırlanır ve kurulum gerçekleşir. Aşağıdaki bazı örnekler maliyet avantajı sağlar:

⋅ Ölçeklenebilir ve kiralanabilir lisanslar (Aylık kullanıma göre hesaplanır)

⋅ Hazır ve tecrübeli uzman ekip tarafından kurulması ve yönetilmesi

⋅ 2xProtect ‘in kullanıma hazır ileri düzey bulut altyapı platformu

⋅ Kesintisiz veri koruma ile minimum veri kaybı (Daha az zarar)

⋅ Acil durum olması halinde 100% geri dönüş garantisi (Yönetilen hizmet)

Örnek Senaryo

Periyodik ve Kesintisiz Veri Koruma Birlikte!

Eğer 50 sanal sunucu kullanıyorsanız, 2xProtect’in Backup+ IBM veya Backup+ Cohesity hizmetini tercih ederek tüm sunucularınızı günlük bazda yedek alabilirsiniz. Ek olarak veri tabanı vb. kesintisiz veri akışı olan uygulama veya sunucularınızı kesintisiz olarak koruyabilirsiniz. Kesintisiz veri koruma için 2xProtect’in CDP+ Zerto veya CDP+ EMC RP4VM hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Senaryonun bazı avantajları aşağıdaki gibidir:

1.Periyodik veri koruma (Tesis içi, hibrit ve/veya 2xProtect bulutu)

2.Kesintisiz koruma: RPO Süresi: ~5 Sn., RTO Süresi: ~15 dk.

3.Saklama süresi: 5 Sn’den başlayarak istediğiniz süre kadar (her iki çözüm için geçerli)

4.Yönetilen Hizmet ile A dan Z’ye biz yönetelim.